Kaip gimsta “Žalioji dėžutė” produktai? – Žalia dėžutė

Kaip gimsta “Žalioji dėžutė” produktai?

Kaip gimsta “Žalioji dėžutė” produktai?

Turbūt daugeliui kyla klausimų,  kaip atsiranda mūsų produktai, iš ko jie pagaminti, ar jie natūralūs. Pirmiausia, norime pabrėžti, kad jau nuo pirmų įmonės susikūrimo dienų žinojome, kad būsime tie, kurie siūlys tik natūralius produktus (sužinokite daugiau apie naudingus, natūralius produktus). Įvairūs žoliniai mišiniai mūsų šeimoje niekada nebuvo naujiena. Visų gudrybių ir naudingų receptų išmokome iš savo močiutės. Kai jau jautėme, kad turime pakankamai žinių, nusprendėme tuo dalintis su kitais.

Gamybos tobulėjimas

Pradžia nebuvo lengva. Kiekvieną produktą ruošėme patys. Rankomis gaminome žolinius rutuliukus (sužinokite, kaip auginamas pelynas), mišinius. Tai užėmė daug laiko, o augantis klientų srautas tiesiog reikalavo pažangesnių sprendimų. Ieškojome su kuo galėtume bendradarbiauti ir palengvinti ne tik darbą sau, bet ir patobulinti produktų sudėtį, papildyti juos vitaminais.

Taip prasidėjo mūsų draugystė su Latvijos mokslinių inovacijų institutu. Vykome ten derinti tolimesnės mūsų produktų gamybos galimybes, aptarėme ką reikėtų patobulinti. Taip gimė naujos patogios pakuotės, produktus papildė nauji ingredientai bei vitaminai (sužinokite, kuris mūsų produktas papildytas vitaminais C ir D). Be to, gimė ir naujų produktų idėjų, kadangi gamyba tapo paprastesnė. Nebereikėjo mums vieniems visko ruošti.

Svarbiausias kriterijus bendradarbiaujant su institutu – natūralios sudėties išlaikymas. Sėkmingai tai išlaikėme ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti unikalios receptūros produktus be jokių cheminių priedų.

Ponas Baubas

Vienas pirmųjų mūsų produktų su kuriais startavome – žolelių mišinys „Ponas Baubas“ (sužinokite daugiau apie jo sudėtį, savybes). Tai daug skirtingų, tačiau tarpusavyje puikiai derančių žolelių ir prieskonių mišinys, kurio pagrindas yra pelynas. Jis kartoko skonio, tačiau būtent rutuliuku pavidalas su kitais ingredientais šį skonį sušvelnina. Aromatas primena Kalėdas ir keptus močiutės meduolius. Močiutė turbūt žinojo, kad gvazdikėlis puikiai tiks ir šiame recepte.

Jei tapote mūsų klientais nuo pirmųjų dienų, turbūt pamenate, kad Ponas Baubas Jus pasiekdavo supakuotas į atskirus maišelius. Kiekvienas rutuliukas buvo kruopščiai pakuojamas mūsų rankomis. Dabar Jus pasieka jau patobulinta ir patogi pakuotė.

Drakonas

„Drakonas“ (daugiau apie Drakoną) atsirado šiek tiek vėliau nei Ponas Baubas. Abu šie produktai yra favoritai. Drakonas nuo pirmojo savo pasirodymo smarkiai patobulėjo, taip pat yra papildėme jį vitaminais C ir D. Žinoma, kito ir pakuotė, kuri dabar labai patogi ir daug didesnė.

Drakonas yra skaidulų mišinys (sužinokite plačiau, kuo skaidulos svarbios mūsų organizmui), tačiau dažnai skaidulos būna pakankamai stambios, o vandenyje virsta nelabai maloniu gomuriui gėrimu dėl savo konsistencijos. Mūsų siūlomos skaidulos yra smulkios, o geriant su vandeniu juntamas tik pankolio kvapas. Pats skonis primena gaivią žolelių arbatą.

Skaidulos Drakonas yra skirtos lieknėjimui (raskite daugiau patarimų, kaip numesti svorio) ir žarnyno darbo gerinimui, pilvo pūtimo mažinimui. Taip pat sumažina norą užkandžiauti, ypač vakarais. Klientų atsiliepimai džiugina mus kiekvieną dieną. Žmonės džiaugiasi ne tik pagerėjusia žarnyno veikla, bet ir sėkmingai numeta svorio. O tam, kad tai pavyktų padaryti sveikai ir subalansuotai, nusprendėme kartu su skaidulų priemone dovanoti ir 7 dienų mitybos planą, kuris padeda jaustis puikiai ir džiaugtis efektyviais rezultatais.

Savo asortimente turime ir daugiau puikių produktų. Dabar kaip tik metas pradėti stiprinti imunitetą, o tai padaryti padės žolelių mišinys Saulytė.

Taip pat turime alternatyvą birioms skaiduloms – skaidulų rutuliukus Liesas užkandis. Tai skanūs ir saldūs skaidulų rutuliukai.

Na, o jei siekiate papildyti savo mitybą, įtraukite į ją Išmanųjį užkandį. Jame gausu vitaminų ir mikroelementų. Tinka ir vaikams. Siūlome net trijų skirtingų skonių, kad kiekvienas rastų tai, ką mėgsta. Šis užkandis papildys nepilnavertę mitybą, be to tiks ir veganams bei vegetarams.

Visuomet atsižvelgiame į savo klientų pageidavimus, pasiūlymus, todėl su laiku atsiranda vis naujų produktų. Mūsų favoritus galite įsigyti mūsų svetainėje www.zaliadezute.lt, o kitus produktus įsigysite parašę mums žinutę Facebook Žalioji dėžutė arba paskambinę mums tel. 862404667.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *