„ŽALIOJI DĖŽUTĖ“ – tai natūralūs žoliniai produktai, kurių receptai perduodami mūsų šeimoje iš kartos į kartą. Didžiuojamės, kad galime dalintis tuo, ką naudojame savo šeimoje jau daugybę metų.

NAUDA:  Gamtos dovanoti produktai turėtų būti kiekvienos šeimos prioritetas. Juk tai, kas natūralu, yra geriausia mūsų kūnui. Per visus savo veiklos metus mes įdėjome daug pastangų, kad Jus pasiektų tik aukščiausios kokybės produktai. Mūsų svetainėje rasite du sveikuolių bendruomenės mylimiausius produktus. Juos išbandė jau tūkstančiai žmonių, o gauti atsiliepimai kas kartą priverčia nusišypsoti. Laimingi klientai – laimingi ir mes.

Kodėl „ŽALIOJI DĖŽUTĖ“ produktai taip vertinami? Todėl, kad jų sudėtyje naudojami visiškai natūralūs augalai, prieskoninės žolelės ir tokie naudingi priedai kaip medus, natūralūs vitaminai. Stengiamės, kad kiekvienas produktas galėtų atskleisti geriausias sudėtinių dalių savybes.

PONAS BAUBAS“: Tai vienas pirmųjų „ŽALIOJI DĖŽUTĖ“ sukurtų produktų. „PONAS BAUBAS“ yra įvairių žolelių mišinys. Vienas pagrindinių ingredientų – visiems gerai žinomas pelynas. Tačiau daugelis žmonių vengia jį vartoti dėl kartaus pelyno skonio. Mes šią bėdą išsprendėme. Pelynas žoliniuose rutuliukuose yra malonesnio skonio ir patogesnio inovatyvaus vartojimo. Be to, šie rutuliukai su pelynu yra papildyti vitaminu A, kuris atlieka daug reikšmingų funkcijų mūsų organizme ir yra svarbus palaikant normalią odos, gleivinių būklę, imuninės sistemos veiklą.

„PONAS BAUBAS“ labai maloniai kvepia. Jo kvapas tarsi močiutės kepti Kalėdiniai meduoliai. O juk Kalėdas visuomet gera prisiminti! Tai mūsų TOP produktas, kurio populiarumas kasdien tik auga. Kviečiame išbandyti ir patirti tai patiems.

„DRAKONAS“: Skaidulų mišinys lieknėjimui ir žarnynui. Malonus, gaivus kvapas, smulki tekstūra ir lengvas skonis. Kuriant skaidulų mišinį mes atsižvelgėme į Jūsų pageidavimus. Vienas tokių – smulkumas. Dažnai skundžiamasi, kad kitos skaidulos būna per daug stambios ir dėl to jas nepatogu vartoti.

„ŽALIOJI DĖŽUTĖ“  sukurtas skaidulų mišinys yra smulkios tekstūros. Išmaišius vandenyje nesušoka gabalėliais. Jo skonis primena gaivią žolelių arbatą. Skaidulų mišinį efektyviausia vartoti su vandeniu, tačiau jas taip pat galima vartoti su jogurtu, pasukomis, žaliaisiais kokteiliais.

KUO NAUDINGOS SKAIDULOS? Esant pakankamai skaidulų mitybos racione jos gerina žarnyno darbą, valo jį, saugo žarnyno mikroflorą, padeda atsikratyti pilvo pūtimo, vidurių užkietėjimo. Priemonę taipogi papildėme vitaminu C ir vitaminu D. Tai vieni svarbiausių vitaminų mūsų organizmui, kurių ypatingai trūksta atvėsus orams.

„DRAKONAS“ ne tik naudingas žarnynui ir jo veiklai, bet ir padeda norintiems sulieknėti. Dažnai svorio metimas tampa savo kūno kankinimu. Tačiau mes esame už sveiką lieknėjimą be badavimo ir streso organizmui. Vartojant skaidulas Jūs pamiršite ką reiškia vakarinis užkandžiavimas, taip pat daug ilgiau jausite sotumą pavalgę.

KAIP ĮSIGYTI? Produktus labai paprastai galite įsigyti mūsų svetainėje. Kartu gausite ir specialiai kiekvienam produktui paruoštų DOVANŲ! Kokios jos sužinosi įėjęs į smulkų produkto aprašymą: PONAS BAUBAS ir DRAKONAS

KYLA PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ IR REIKIA KONSULTACIJOS? 

Paskambinkite mums tel. +370 624 04667, mielai atsakysime į kilusius klausimus bei padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią produktą.